map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius
INFORMACINIŲ IR RYŠIŲ TECHNOLOGIJŲ APTARNAVIMO TECHNIKO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

17 priedas. Logotipas EU veliava funded    logo Green Europe

Centro mokiniai Santa, Tomas, Arnoldas, Donatas, Arnas, Deivis, Patrikas, Gabrielius ir Titas kartu su mokytojomis Vilija Karietiene, Vaida Kučinskiene ir Gita Grigiene gegužės 14 - 19 dienomis buvo išvykę pagal Erasmus+ programos strateginių partnerysčių projektą "Green Europe. Education. Abilities.", Nr. 2020-1-RO01-KA229-079887-2, į Turkiją, Kesan miestą, kur dalyvavo tarptautinėse mokymosi veiklose su kitais projekto dalyviais iš Rumunijos, Šiaurės Makedonijos, Portugalijos ir Turkijos.

Priimančioji organizacija Turkijoje buvo Kesan Anadolu Lisesi vidurinė mokykla ir jos mokiniai, kuri organizavo įdomias projekto veiklas. Centro mokiniai Santa, Tomas, Arnoldas, Donatas, Arnas, Deivis, Patrikas, Gabrielius ir Titas gyveno priimančiosios organizacijos mokinių namuose, todėl turėjo galimybę susipažinti su turkų kultūra, kasdieniniu šeimų gyvenimu, patobulinti bendravimo įgūdžius, susipažinti su turkiško paveldo patiekalais ir svarbiausia, susirasti naujų draugų.

Viešnagės metu Turkijoje Centro mokiniai šauniai reprezentavo mūsų įstaigą dalyvaudami "ledlaužio" žaidimuose, susipažindami su nacionalinio Gökçetepe Tabiat parko ekologinėmis sistemomis bei dalyvaudami įvairioje sportinėje veikloje. Projekto dalyviai Tomas, Arnoldas, Santa ir Titas įrodė esantys ne tik komunikabilūs, bet ir labai stiprūs, nes užėmė prizines vietas orientavimosi ir išgyvenimo varžybose.

Vizito metu projekto dalyviai turėjo paruošti ir pristatyti prezentacijas apie savo regiono miškų bei gyvūnų įvairovę bei naudą žmogui. Centro mokiniai Patrikas ir Gabrielius pristatė Krekenavos regioninį parką, jame esantį "Girinio" taką ir unikalų mūsų krašto stumbryną.

Viena iš projekto veiklų buvo medžio lapų tyrinėjimas mikroskopu. Šios veiklos tikslas buvo pažinti projekto dalyvių šalyse augančių medžių įvairovę ir susipažinti su lapo sandara.

Projekto metu dalyviai ne tik dalyvavo ekologinėje ir sportinėje veikloje, tačiau ir susipažino su Turkijos kultūra, dalyvaudami koncerte, mokydamiesi šokti folklorinius turkų šokius bei dalyvaudami šventinėje mokyklų mugėje bei eisenoje, skirtoje Mustafa Kemalio Atatiurko atminimo ir jaunimo sporto dienai. Ši diena turkų tautai yra svarbi, nes pažymi Turkijos nepriklausomybės karo pradžią ir yra minima nuo 1919 metų.

Centro mokinius vizito metu lydėjo mokytojos Vilija Karietienė, Vaida Kučinskienė ir Gita Grigienė.

    TURKIJA1.jpg TURKIJA10.jpg TURKIJA2.jpg TURKIJA3.jpg TURKIJA4.jpg TURKIJA5.jpg TURKIJA6.jpg TURKIJA7.jpg TURKIJA8.jpg TURKIJA9.jpg

 

 

baneriai

Mūsų draugai:

SMSM logo  lr  rumai2   aikos priedelis mes rusuojam   image0011