map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius
INFORMACINIŲ IR RYŠIŲ TECHNOLOGIJŲ APTARNAVIMO TECHNIKO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Gimnazijos skyriuje, baigusius 8 ar 9 klases, tęsti mokslą gimnazijos I klasėje (9 kl.) arba II klasėje (10 kl.)  pagal pagrindinio ugdymo programą, technologijų dalyko valandos skiriamos iki profesiniam mokymui ir susipažinimui su profesijomis. Taip pat kviečiame mokytis mokinius, kurie mokėsi pagal pagrindinio ugdymo individualizuotą programą. Stojimo dokumentai į gimnazijos I kl. arba II kl. priimami atvykus į VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centrą adresu Staniūnų g. 68, Panevėžys.


Stojantieji informuojami ir konsultuojami apie priėmimo vykdymą VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre, Staniūnų g. 68, Panevėžyje, II a. plėtros skyriuje (pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais nuo 8.00 iki 16.00 val., be pietų pertraukos).
Informacija taip pat teikiama  tel. 8 45 43 10 36, 8687 39477, 8626 91564 ir el. paštu priėŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Stojant reikalingi dokumentai:
1. Prašymas (pildomas dokumentų pridavimo vietoje);
2. Mokymosi pasiekimų pažymėjimo originalas;
3. Mokinio sveikatos pažymėjimas Nr. E027-1 (elektroninis);
4. Asmens dokumentas;
5. 3 nuotraukos (3x4 cm).

 

baneriai

Mūsų draugai:

SMSM logo  lr  rumai2   aikos priedelis mes rusuojam   image0011